Blacharstwo-Lakiernictwo

Naprawami blacharskimi zajmujemy się w naszym warsztacie od 2009 roku, od tej dziedziny zaczęliśmy swoją przygodę w zakresie napraw powypadkowych. Jest to zdecydowanie jeden z trudniejszych etapów napraw powypadkowych, zwłaszcza, że od sposobu jej wykonania zależy nie tylko wygląd końcowy samochodu ale przede wszystkim bezpieczeństwo pasażerów.
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży, wykonujemy wszystkie rodzaje napraw, zaczynając od małych wgnieceń po wymiany całych elementów karoserii. Posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne przez co możemy wykonywać naprawy blacharskie zgodnie z technologią.
Do napraw blacharskich wykorzystujemy między innymi:
– ramę naprawczą
– dozer
– lutospawarkę
– spawarkę do aluminium
– zgrzewarkę
– spoter
– podnośnik kolumnowy

Naprawy lakiernicze wykonujemy w naszym warsztacie od 5 lat, przez ten czas testowaliśmy nie tylko wielu producentów lakierów samochodowych ale również różnego rodzaju materiałów lakierniczych oraz pistoletów do lakierowania. Uzbieraliśmy pokaźną kolekcję pistoletów renomowanych firm w branży lakierniczej, każdy z naszych pracowników ma swojego ulubieńca. Posiadamy pistolety lakiernicze między innymi:
– Sata
– Ivata
– Devilbiss.

Posiadamy również kabinę lakierniczą, która pozwala nam na uzyskanie idealnego efektu i znacznie przyspiesza cały proces naprawy. Mimo tego cały proces lakierowania jest czasochłonny, dlaczego? Dbamy o to żeby polakierowana powierzchnia nie różniła się od fabrycznie lakierowanych elementów, zarówno pod względem doboru koloru jak i struktury. Dokładamy wszelkich starań już na etapie przygotowania elementu do lakierowania, minimalna ilość szpachli , idealne linie. Zasada jest prosta – ma nie być widać, że samochód był lakierowany. To niestety zajmuje sporo czasu.

 

Dbamy o to aby naprawa została wykonana zgodnie z technologią, a naprawiony samochód był w pełni bezpieczny i bez śladów po uszkodzeniach. Jakość naszych usług została doceniona nie tylko przez klientów indywidualnych ale również ASO. Nieustannie śledzimy nowości technologiczne oraz doskonalimy swoje umiejętności.

Każda naprawa wyceniana jest po wcześniejszych oględzinach pojazdu.

Zapraszamy do przeglądnięcia zrealizowanych przez nas napraw.