Naprawy bezgotówkowe

Naprawa bezgotówkowa – na czym polega

Wybierając opcję naprawy bezgotówkowej rozliczenie za szkodę zostawiasz upoważnionemu warsztatowi samochodowemu, to warsztat rozliczy się bezpośrednio z ubezpieczalnią. Po wykonaniu naprawy warsztat wystawia fakturę, którą przedstawia ubezpieczalni i na tej podstawie wypłacane jest odszkodowanie. Klient nie musi czekać aż ubezpieczalnia pokryje koszty naprawy, samochód oddajemy Ci w momencie zakończenia naprawy. Oprócz spokojnej głowy o rozliczenie z warsztatem naprawy bezgotówkowe mają dużo więcej plusów. Wszystkie formalności oraz cały proces likwidacji szkody zostaje przeniesiony na warsztat samochodowy. Ty oddajesz uszkodzony samochód my oprócz naprawy zajmujemy się wszystkimi formalnościami żebyś jak najszybciej mógł z powrotem cieszyć się swoim samochodem.

Kolejnym powodem dla którego warto zdecydować się na taką formę naprawy to możliwość wybory dowolnego warsztatu samochodowego. Naprawę bezgotówkową możesz zrealizować w każdym warsztacie posiadającym taką usługę, nie musi to być warsztat rekomendowany przez ubezpieczyciela czy ASO.

Warto poświęcić trochę czasu na znalezienie warsztatu, któremu zostanie zlecona naprawa, dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Ciebie ta naprawa nic nie będzie kosztować ale warto zadbać o to żeby została wykonana jak najlepiej. Poprawnie wykonana usługa blacharska to gwarancja nie tylko super wyglądu samochodu ale przede wszystkim bezpieczeństwo pasażerów. Warto wybrać profesjonalistów, którzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo.

Co dla Ciebie zrobimy w ramach naprawy bezgotówkowej?

1. Odbierzemy uszkodzony pojazd

W ramach współpracy możemy odebrać bez dodatkowych kosztów uszkodzony pojazd z miejsca wypadku lub z dowolnie wskazanego przez Ciebie miejsca.

2. Załatwimy auto zastępcze

Jeśli jest taka potrzeba podstawimy auto zastępcze pod Twój dom.

3. Zgłosimy szkodę

Po zebraniu od Ciebie wszystkich informacji o szkodzie oraz podpisaniu upoważnienia, zgłaszamy u ubezpieczyciela powstałą szkodę.

4. Zrobimy szczegółowe oględziny uszkodzeń

Zdemontujemy uszkodzone elementy i przeprowadzimy szczegółowe oględziny wszystkich uszkodzeń powstałych podczas kolizji.

5. Sprządzimy kosztorys w systemie AUDATEX

Po wykonanych oględzinach sporządzimy kosztorys naprawy i przedstawimy go ubezpieczycielowi. Co ważne ustalamy z Tobą jakie części będą używane do naprawy, czy zdecydujesz się na oryginalne części czy wolisz zamienniki sugerowane przez ubezpieczalnię. Przedstawiany przez nas kosztorys zawiera wykaz części, które są niezbędne do naprawy Twojego samochodu zgodnie z technologią oraz koszty naprawy blacharsko-lakierniczej.

6. Naprawimy Twój samochód zgodnie z technologią

Po zaakceptowaniu kosztorysu przez ubezpieczalnię zamówimy części oraz przystąpimy do naprawy blacharsko-lakierniczej. Po naprawie jeśli jest taka potrzeba zrobimy za Ciebie przegląd techniczny pojazdu. Jeśli samochód potrzebuje wizyty u mechanika lub elektronika również się tym zajmiemy. Kiedy samochód będzie gotowy do odbioru zaprosimy Cię do nas lub podstawimy samochód pod Twój dom. Na każdym etapie klient jest informowany o postępach likwidacji szkody, może również przyjechać i zobaczyć na jakim etapie są prace.

Sprawdź zrealizowane przez nas naprawy i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

MIAŁEŚ WYPADEK LUB KOLIZJĘ

POSTĘPUJ WEDŁUG WSKAZÓWEK

Pobierz niezbędne dokumenty

1. Wypełnij oświadczenie sprawcy kolizji, jeśli nie możesz dojść do porozumienia ze sprawcą, wezwij policję.

2. Jeśli masz wątpliwości co do stanu zdrowia swojego lub pasażerów po kolizji, wezwij niezwłocznie pogotowie

3. Po spisaniu oświadczenia sprawdź czy jest konieczność holowania twojego samochodu, jeśli tak, zadzwoń do nas – zajmiemy się tym

4. Nie wiesz jak zgłosić szkodę w ubezpieczalni? Zadzwoń do nas, zajmiemy się całym procesem likwidacji szkody od strony formalnej oraz naprawą samochodu.